O nas


SZTUKA WYBORU
NOWA KSIĘGOWOŚĆ   –   NOWA PERSPEKTYWA

Od samego początku Biuro Rachunkowe „Credo”
nie było dla mnie tylko samym miejscem.
To przede wszystkim historie ludzkich biznesów,
firm, ludzi…, które wciąż poznajemy.

TO SZTUKA BIZNESU, ZGODNIE Z KTÓRĄ BUDUJEMY WASZE FIRMY.

Serdecznie zapraszamy!
Justyna Dachowska

właściciel

 

IDEA NASZEJ FIRMY

Biuro Rachunkowe „Credo” z siedzibą w Jeleniej Górze powstało z myślą o pomocy podatkowej dla najbardziej wymagającego Przedsiębiorcy, któremu zapewniamy nie tylko podstawowe czynności księgowo-kadrowe, ale przede wszystkim działania wspierające stały rozwój firmy na każdym etapie działalności.

Credo to znaczy zaufanie…

 

ELITARNY PROGRAM OBSŁUGI PRZEDSIĘBIORCÓW

Wyjątkowi Klienci wymagają wyjątkowych rozwiązań, a naszym priorytetem jest satysfakcja Przedsiębiorców i umożliwienie Im realizacji zawodowych marzeń.

Jesteśmy częścią wielu Biznesów…

Zapewniamy naszym Klientom elitarny program obsługi księgowo-kadrowej, dający poczucie bezpieczeństwa i wsparcia podatkowego na każdym etapie współpracy. Już od momentu pierwszego kontaktu z Przedsiębiorcą budujemy ciepłą i serdeczną atmosferę.

Słuchamy i mówimy prostym i jasnym językiem…

 

KOMPETENCJE

Zawód księgowego jest szczególnym zawodem zaufania publicznego. Księgowa to osoba, którą Przedsiębiorca darzy bezgranicznym zaufaniem, powierzając w jej ręce losy swojej firmy i wszelkie kwestie majątkowe.

PRZEDSIĘBIORCO PAMIĘTAJ!

Jesteśmy Licencjonowanym Biurem Rachunkowym
z mocy Ministerstwa Finansów.

NUMER NASZEJ LICENCJI: 58142/2012

 

BIZNES Z WARTOŚCIAMI

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nasze działania przestrzegają Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości. Decyzją podjętą w Warszawie przez Prezesa Franciszka Wala i prof. dr hab. Anne Karmańską Biuro Rachunkowe „Credo” zostało uhonorowane tytułem Sygnatariusza Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości, a tym samym zostało członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych IFAC. Numer ewidencyjny: A-2047.

 

POUFNOŚĆ

Gwarantujemy dochowanie tajemnicy zawodowej i zabezpieczenie pełnej poufności.

Wielkie pieniądze lubią ciszę…”

Przekazywane do nas dane i informacje są zawsze bezpieczne – działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182), w tym wdrożonej Polityce Bezpieczeństwa.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Otrzymywane dane cyfrowe są zabezpieczane na serwerach, które podlegają bieżącej administracji. Dodatkowo wykonywane są cyklicznie kopie bezpieczeństwa. Wdrożoną mamy również politykę i procedury zabezpieczające dostęp do informacji osobom nieupoważnionym.

Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług rachunkowych, zabezpieczając interesy naszych Klientów.

 

KONTO INSTAGRAM

Facebook
Facebook
Facebook